Alle
Alle mods

Vanilla og præcis de mods, du vælger, eller en hel modpakke.

Søg Genstande Blokke Mods Modpakker Ressourcepakker Farver Gradient Kortkunstgenerator Opskriftstræ Craftingdiagram API
Vis kun en modpakke eller nogle mods

Vanilla og præcis de mods, du vælger, eller en hel modpakke.

Sprog
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

Vxory Experience

MC 1.21.8 FABRIC

Inkluderede mods 120 MODS

Litematica litematica-fabric-1.21.8-0.23.4.jar · 35 blokke · 35 genstande Axiom 5.0.1 · 14 blokke · 33 genstande Enchantment Outlines 1.7 · 0 blokke · 18 genstande Customizable Elytra fabric-2.2.8+1.21.8 · 0 blokke · 14 genstande Carry On 2.7.0 · 0 blokke · 3 genstande Easy Anvils v21.8.0-1.21.8-Fabric · 3 blokke · 0 genstande Easy Magic v21.8.0-1.21.8-Fabric · 2 blokke · 1 genstande FerriteCore ((Neo)Forge) 8.0.0-fabric · 1 blokke · 1 genstande Horse Expert v21.8.0-1.21.8-Fabric · 0 blokke · 1 genstande (Bee's) Fancy Crops v1.2 (Bee's) Fine Armory 1.5 (Bee's) Serified Font 1.1 [EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge] Fabric - 1.21.6 - 3.0.1 [ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge] Fabric - 1.21.6 - 7.0.2 [OLD] AL's Skeletons Revamped: Classic Faces 1.0.1 AL's Creepers Revamped 1.5.1 AL's Enderman Revamped x Fresh Animations 1.3.2 AL's Skeletons Revamped AL's Skeletons Revamped 1.8.2 AL's Skeletons Revamped x Fresh Animations 1.5.2 Alternative Rain Sounds 1.21.7-1.21.8 Animated Items 1.5.1 Anvil Restoration 1.21.8-2.4-fabric+forge+neo AppleSkin 3.0.6+mc1.21.6 Architectury API [Fabric 1.21.7/8] v17.0.8 Armor Stand Arms v2.5.3+mod Better Advancements BetterAdvancements-Fabric-1.21.8-0.4.6.45.jar Better Beacon Placement [Fabric/Forge/Neo] 1.21.8-3.5 | Better Beacon Placement Better Clouds Alpha 1.10.5 for 1.21.8 Fabric Better Third Person BetterThirdPerson - Fabric - 1.21.5+ - 1.9.0 BetterF3 BetterF3 Fabric v15.0.0 (1.21.6/1.21.8) Bray's Zombie Overhaul x Fresh Animations 1.2.1 Cave Dust Cave Dust v3.0.1 (6965465) Chat Animation [Smooth Chat] chatanimation-1.0.7.jar Chat Heads [Fabric 1.21.8] 0.14.0 Cherished Worlds cherishedworlds-fabric-13.0.1+1.21.8.jar Clearer Slot Highlight 1 Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) [Fabric 1.21.6-8] v19.0.147 Clumps 26.0.0.1 Collective 1.21.8-8.5-fabric+forge+neo Complementary Shaders - Reimagined Complementary Reimagined r5.5.1 Connected Paths 1.3 Continuity 3.0.1-beta.1+1.21.6 Crops Love Rain 3.1.1+1.21.8-fabric Cubic Sun & Moon Cubic Sun & Moon v1.8.3 Dark Loading Screen v1.6.17 Detailed Animations 1.15 Draggable Lists draggable_lists-mc1.21.6-1.0.15-build.63.jar DrDestens MCShaders V2.1.3 Durability Tooltip Durability Tooltip 1.1.6 for Fabric 1.21 Dynamic FPS v3.9.6 (6695571) Dynamic Lights 1.9+mod Easy Shulker Boxes v21.8.3-1.21.8-Fabric Eating Animation 1.0.1 Elytra Trims 4.3.2 (HI1fMTZW) Enchant Icons enchant icons 1.21.5 v1.3 Entity Culling Fabric/Forge 1.8.2-1.21.6 - Fabric Even Better Enchants 2.1-1.21.5 Fabric API [1.21.8] Fabric API 0.134.0+1.21.8 Fabric Capes [Fabric 1.21.6-8] Capes 1.5.9 Fabric Language Kotlin Fabric Language Kotlin 1.13.6+kotlin.2.2.20

Ændringer fra 1.21.6

~ OPDATERET (60)
(Bee's) Fancy Crops1.1 → v1.2AL's Creepers Revamped1.5 → 1.5.1AL's Enderman Revamped x Fresh Animations1.3 → 1.3.2AL's Skeletons Revamped x Fresh Animations1.5 → 1.5.2Alternative Rain Sounds[Compressed] Alternative Rain Sounds 1.21.6 → 1.21.7-1.21.8Anvil Restoration1.21.6-2.4-fabric+forge+neo → 1.21.8-2.4-fabric+forge+neoArchitectury API17.0.6+fabric → [Fabric 1.21.7/8] v17.0.8Armor Stand Armsv2.5.1+mod → v2.5.3+modAxiom4.9.1 → 5.0.1Better AdvancementsBetterAdvancements-Fabric-1.21.6-0.4.6.43.jar → BetterAdvancements-Fabric-1.21.8-0.4.6.45.jarBetter Beacon Placement1.21.6-3.5-fabric+forge+neo → [Fabric/Forge/Neo] 1.21.8-3.5 | Better Beacon PlacementBray's Zombie Overhaul x Fresh Animations1.2 → 1.2.1Carry Oncarryon-fabric-1.21.6-2.5.0 → 2.7.0Chat Heads[Fabric 1.21.8] 0.13.21 → [Fabric 1.21.8] 0.14.0Cherished Worldscherishedworlds-fabric-13.0.0+1.21.6.jar → cherishedworlds-fabric-13.0.1+1.21.8.jarClumps24.0.0.2 → 26.0.0.1Collective1.21.6-8.4-fabric+forge+neo → 1.21.8-8.5-fabric+forge+neoCrops Love Rain2.5.0-Fabric → 3.1.1+1.21.8-fabricEasy Anvilsv21.6.0-1.21.6-Fabric → v21.8.0-1.21.8-FabricEasy Magicv21.6.0-1.21.6-Fabric → v21.8.0-1.21.8-FabricEasy Shulker Boxesv21.6.1-1.21.6-Fabric → v21.8.3-1.21.8-FabricElytra Trims4.1.0 → 4.3.2 (HI1fMTZW)Enchantment Outlines1.5-1.21.4+ → 1.7Entity Culling Fabric/Forge1.8.1-1.21.6 - Fabric → 1.8.2-1.21.6 - FabricEven Better Enchants2-1.21.5 → 2.1-1.21.5Fabric API0.128.2+1.21.6 → [1.21.8] Fabric API 0.134.0+1.21.8Fabric Language Kotlin1.13.4+kotlin.2.2.0 → Fabric Language Kotlin 1.13.6+kotlin.2.2.20FallingTree1.21.6-1.21.6.7 → 1.21.8-1.21.8.3Forge Config API Portv21.6.4-1.21.6-Fabric → v21.8.1-1.21.8-FabricFresh Animations1.9.4 → 1.10.1Fzzy Config0.7.0-fix2+1.21.6 → 0.7.2+1.21.6ImmediatelyFastImmediatelyFast 1.10.1 → ImmediatelyFast 1.12.1Improved Sign Editing[Fabric/Forge/Neo] 1.21.6-1.5 | Improved Sign Editing → [Fabric/Forge/Neo] 1.21.8-1.5 | Improved Sign EditingInfinite Trading1.21.6-4.6-fabric+forge+neo → 1.21.8-4.6-fabric+forge+neoIris ShadersIris 1.9.1 for Fabric 1.21.7 → Iris 1.9.2 for Fabric 1.21.8Lightweight Inventory Sorting[1.21.6] Lightweight Inventory Sorting v1.1.4 → [1.21.7-1.21.8] Lightweight Inventory Sorting v1.1.4Lightyv3.0.1 1.21.6/7/8 → v3.1.0 1.21.6/7/8Lithium (Fabric/NeoForge)mc1.21.6-0.17.0-fabric → Lithium mc1.21.8-0.18.1 for FabricMod Menuv15.0.0-beta.3 for 1.21.6 → v15.0.0 for 1.21.8Naturally Trimmed3.0.7 → 3.0.8Not Enough Animations1.10.1-1.21.6 - Fabric → 1.10.2-1.21.6 - FabricPuzzles Libv21.6.6-1.21.6-Fabric → [FABRIC] [1.21.8] PuzzlesLib-v21.8.6Recolourful Containers GUI + HUD (DARK)2.1.1 → 2.1.2Skin Layers 3D1.8.1-1.21.6 - Fabric → 1.9.0-1.21.6 - FabricSodiumSodium 0.6.13 for Fabric (6661395) → Sodium 0.7.0 for FabricSodium Extra[Fabric] Sodium Extra 0.6.6 for Minecraft 1.21.6 → [Fabric] Sodium Extra 0.7.0 for Minecraft 1.21.8Sodium Shadowy Path Blocks (SSPB)SSPB 5.0.0 for Sodium 0.6.11 to 0.6.13 / MC 1.21.5 to 1.21.8 / Fabric → SSPB 5.0.1 for Sodium 0.6.11 to 0.7.3 / MC 1.21.5 to 1.21.10 / FabricSound Physics Remasteredfabric-1.21.6-1.4.14 → fabric-1.21.8-1.5.1Stack Refill1.21.6-4.9-fabric+forge+neo → 1.21.8-4.9-fabric+forge+neoSubtle Effects1.11.0 → Subtle Effects (Fabric) 1.21.6-1.12.1Text Formatting Everywhere2.0.2 → 2.0.3Text Placeholder APIplaceholder-api-2.7.1+1.21.6.jar → 2.7.2+1.21.8Trade Cyclingfabric-1.21.6-1.0.19 → fabric-1.21.8-1.0.19Xaero's Minimap25.2.7_Fabric_1.21.6 → 25.2.12_Fabric_1.21.8Xaero's World Map1.39.10_Fabric_1.21.6 → 1.39.13 for Fabric 1.21.8ZoomifyZoomify 2.14.4 for MC 1.21.6 → Zoomify 2.14.6 for MC 1.21.8[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.6 - 2.4.4 → Fabric - 1.21.6 - 3.0.1[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.6 - 6.2.14 → Fabric - 1.21.6 - 7.0.2[OLD] AL's Skeletons Revamped: Classic Faces1.0 → 1.0.1libIPNlibIPN-neoforge-1.21.6-6.5.1 → libIPN-fabric-1.21.6-6.5.1