Alle
Alle mods

Vanilla og nøyaktig de modsene du velger, eller en hel modpakke.

Søk Gjenstander Blokker Modder Modpakker Ressurspakker Farger Gradient Kartkunstgenerator Oppskriftstre Craftingdiagram API
Vis bare en modpakke eller noen mods

Vanilla og nøyaktig de modsene du velger, eller en hel modpakke.

Språk
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

MVanilla

MC 26.2 FABRIC

Inkluderte modder 91 MODDER

Biomes O' Plenty 26.2.0.0.28 · 851 blokker · 880 gjenstander Serene Seasons 26.1.2.0.5 · 11 blokker · 102 gjenstander Comforts comforts-fabric-16.0.0+26.2.jar · 36 blokker · 38 gjenstander Nature's Compass 26.2-2.5.1-fabric · 0 blokker · 67 gjenstander Explorer's Compass 26.2-2.5.1-fabric · 0 blokker · 33 gjenstander Tool Trims Mod 2.0.10+tt3.0.x+mc26.2 · 0 blokker · 10 gjenstander FerriteCore ((Neo)Forge) 9.0.0-fabric · 1 blokker · 1 gjenstander TrashSlot 26.2.0.2+fabric-26.2 · 0 blokker · 1 gjenstander [EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge] 3.3.5-fabric-26.2 [ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge] 7.2.1-fabric-26.2 AmbientSounds 6 AmbientSounds_FABRIC_v6.3.6_mc26.2.jar Architectury API [Fabric 26.2] v21.1.9 BaguetteLib baguettelib-26.2-Fabric-2.0.5.jar Balm 26.2.0.8+fabric-26.2 Better Combat [Fabric & Forge] 3.2.2+26.2 Better Statistics Screen 5.5.6+fn-26.2 BetterF3 BetterF3 Fabric v19.0.0 (26.2) Chat Animation [Smooth Chat] 1.3.0 Chat Heads [Fabric 26.2] 1.2.8 Client Sort 3.103.3+26.2 Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) 26.2.155+fabric Collective 26.2.0-8.39-fabric+forge+neo Complementary Shaders - Reimagined r5.9.1 Controlling Controlling-fabric-26.2-26.2.2.jar Crawl crawl-0.15.0 CreativeCore CreativeCore_FABRIC_v2.14.16_mc26.2.jar Crops Love Rain 3.2.1+26.1-fabric Detail Armor Bar Reconstructed DetailArmorBarReconstructed 5.3.2 for 26.2 Dynamic FPS v3.11.9 e4mc [Fabric Modern] 6.2.1 Eating Animation Resource Pack 1.1 EclipseUI EclipseUI-fabric-1.0.5+mc26.2 Enchant Icons 1.3 (ri9HvO3m) Enchanting Commands 26.2.0-3.6-fabric+forge+neo Entity Culling Fabric/Forge 1.10.5-26.2 - Fabric Even Better Enchants 3-1.21.5 Fabric API [26.2] Fabric API 0.160.0+26.2 Fabric Language Kotlin 1.14.1+kotlin.2.4.20 Festive Mash-up 1.0.18 Forge Config API Port 26.2.1 Freecam 1.4.1 for MC 26.2 (fabric) Full Brightness Toggle [Fabric/Forge/Neo] 26.2.0-4.5 | Full Brightness Toggle GlitchCore 26.2.0.0.0 Glowing Torchflower 1.4.1 (ML0vNxkY) ImmediatelyFast ImmediatelyFast 1.16.4 Iris Shaders Iris 1.11.4 for Fabric 26.2 Jade 🔍 [Fabric 26.2.X] 26.2.11 JamLib 2.3.1+26.2.x JourneyMap 26.2-6.0.8+fabric Just Enough Items (JEI) 30.32.0.215 Lighty 4.0.1 26.2 Lithium (Fabric/NeoForge) mc26.2-0.25.3-fabric MaLiLib malilib-fabric-26.2-0.29.6.jar Mod Menu v20.0.2 for 26.2 Mouse Tweaks [26.2 Fabric] Mouse Tweaks 2.31 Music Notification [Fabric] MusicNotification 3.3.0 for 26.2 No Chat Reports Fabric-26.2-v2.20.2 No Resource Pack Warnings No Resource Pack Warnings 1.5.0 NoisiumForked noisium-fabric-2.8.5+mc26.2 Not Enough Animations 1.12.4-26.2 - Fabric

Endringer fra 2.0.1

~ OPPDATERT (60)
AmbientSounds 6AmbientSounds_FABRIC_v6.1.9_mc1.21.5.jar → AmbientSounds_FABRIC_v6.3.6_mc26.2.jarArchitectury API[Fabric 1.21.5] v16.1.4 → [Fabric 26.2] v21.1.9Balm21.5.17+fabric-1.21.5 → 26.2.0.8+fabric-26.2Better Statistics Screen3.13.9+fabric-1.21.5 → 5.5.6+fn-26.2BetterF3BetterF3 Fabric v14.0.0 (1.21.5) → BetterF3 Fabric v19.0.0 (26.2)Chat Animation [Smooth Chat]chatanimation-1.0.6.jar → 1.3.0Chat Heads[Fabric 1.21.5] 0.13.18 → [Fabric 26.2] 1.2.8Client Sort1.3.3+1.21.5 → 3.103.3+26.2Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge)18.0.145+fabric → 26.2.155+fabricCollective1.21.5-8.3-fabric+forge+neo → 26.2.0-8.39-fabric+forge+neoControllingControlling-fabric-1.21.5-23.0.2.jar → Controlling-fabric-26.2-26.2.2.jarCrawl0.14.9 (9WZEUJeM) → crawl-0.15.0CreativeCore2.13.2 → CreativeCore_FABRIC_v2.14.16_mc26.2.jarCrops Love Rain2.4.2-Fabric → 3.2.1+26.1-fabricDynamic FPSv3.9.4 → v3.11.9Eating Animation Resource Pack1.0.0 → 1.1Enchant Iconsenchant icons 1.21.5 v1.3 → 1.3 (ri9HvO3m)Entity Culling Fabric/Forge1.7.4-1.21.5 - Fabric → 1.10.5-26.2 - FabricEven Better Enchants2-1.21.5 → 3-1.21.5Fabric API0.126.0+1.21.5 → [26.2] Fabric API 0.160.0+26.2Fabric Language Kotlin1.13.3+kotlin.2.1.21 → 1.14.1+kotlin.2.4.20FerriteCore ((Neo)Forge)8.0.0-fabric → 9.0.0-fabricFestive Mash-up1.0.6 → 1.0.18Forge Config API Portv21.5.1-1.21.5-Fabric → 26.2.1Freecam1.3.3 for MC 1.21.5 (fabric) → 1.4.1 for MC 26.2 (fabric)Full Brightness Toggle[Fabric/Forge/Neo] 1.21.5-4.3 | Full Brightness Toggle → [Fabric/Forge/Neo] 26.2.0-4.5 | Full Brightness ToggleGlitchCore2.5.0.1 → 26.2.0.0.0Glowing Torchflower1.3.0 → 1.4.1 (ML0vNxkY)Jade 🔍18.2.0+fabric → [Fabric 26.2.X] 26.2.11JamLib1.3.5+1.21.5 → 2.3.1+26.2.xJourneyMap1.21.5-6.0.0-beta.48+fabric → 26.2-6.0.8+fabricLightyv3.0.0-beta.8 1.21.5 → 4.0.1 26.2Lithium (Fabric/NeoForge)mc1.21.5-0.16.2-fabric → mc26.2-0.25.3-fabricMod Menuv14.0.0-rc.2 for 1.21.5-rc1 → v20.0.2 for 26.2Mouse Tweaks[1.21.3+ Fabric] Mouse Tweaks 2.27 → [26.2 Fabric] Mouse Tweaks 2.31Music Notification[Fabric] MusicNotification v2.3.2 for 1.21.5 → [Fabric] MusicNotification 3.3.0 for 26.2No Chat ReportsNoChatReports-FABRIC-1.21.5-v2.12.0.jar → Fabric-26.2-v2.20.2No Resource Pack WarningsNo Resource Pack Warnings 1.3.1 → No Resource Pack Warnings 1.5.0Not Enough Animations1.9.3-1.21.5 - Fabric → 1.12.4-26.2 - FabricPick Up Notifierv21.5.1-1.21.5-Fabric → 26.2.0Puzzles Libv21.5.12-1.21.5-Fabric → [FABRIC] [26.2.x] v26.2.3Reese's Sodium Options[Fabric] Reese's Sodium Options 1.8.3 → [Fabric] Reese's Sodium Options 2.2.3 - Minecraft 26.2RightClickHarvest4.5.3+1.21.5 → 4.6.2+26.2.xScribble1.5.2 - Fabric 1.21.5 → 2.1.0-beta1 - Minecraft 26.2SearchablesSearchables-fabric-1.21.5-1.0.2.jar → Searchables-fabric-26.2-1.0.1.jarSerene Seasons10.5.0.1 → 26.1.2.0.5Skin Layers 3D1.7.5-1.21.5 - Fabric → 1.11.2-26.2 - FabricSodiumSodium 0.6.13 for Fabric (6382664) → Sodium 0.9.2 for Fabric 26.2Sodium Extra[Fabric] Sodium Extra 0.6.3 for Minecraft 1.21.5 → [Fabric] Sodium Extra 0.9.3 for Minecraft 26.2Sound Physics Remastered[FABRIC][1.21.5] Sound Physics Remastered 1.21.5-1.4.12 → fabric-1.5.1+26.2Stack Refill1.21.5-4.7-fabric+forge+neo → 26.2.0-5.0-fabric+forge+neoStatus Effect Barsv1.0.8 → v1.0.12TCDCommons API3.12.7+fabric-1.21.5 → 5.5.6+fn-26.2Text Placeholder API2.6.4+1.21.5 → 3.1.0-beta.1+26.2TrashSlot21.5.1+fabric-1.21.5 → 26.2.0.2+fabric-26.2Tree Harvester1.21.5-9.1-fabric+forge+neo → 26.2.0-9.4-fabric+forge+neoVery Many Players (Fabric)0.2.0+beta.7.198 devbuild for 1.21.5 → 0.2.0+beta.7.236+26.2Visual: Armor Trims3.1 → 4.2YetAnotherConfigLib3.6.6 for fabric 1.21.5 → 3.9.6 for fabric 26.2-pre-4ZoomifyZoomify 2.14.2 for MC 1.21.5, 1.21.4, 1.21.3 → Zoomify 2.16.1+26.2