Wszystko
Wszystkie mody

Vanilla i dokładnie wybrane mody albo cały modpack.

Szukaj Przedmioty Bloki Mody Modpacki Paczki zasobów Kolory Gradient Generator map artów Drzewo receptur Schemat craftingu API
Pokaż tylko modpack lub wybrane mody

Vanilla i dokładnie wybrane mody albo cały modpack.

Język
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

Better look

MC 26.2 FABRIC

Zawarte mody 84 MODY

Motschen's Better Leaves 9.6 · Bloki: 82 · przedmioty: 85 Inventory HUD+ [Fabric][26.2]InventoryHud(v3.4.34) · Bloki: 0 · przedmioty: 17 FerriteCore ((Neo)Forge) 9.0.0-fabric · Bloki: 1 · przedmioty: 1 3D crops Revamped 3 3D Ladders 1.2.1-mc26.2 [EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge] 3.3.8-fabric-26.2 [ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge] 7.2.4-fabric-26.2 AppleSkin 3.0.10+mc26.2 BadOptimizations 2.4.1 (26.2/fabric) Better Lanterns 1.4.0-mc26.2+26.3 BetterF3 BetterF3 Fabric v19.0.0 (26.2) BetterGrassify BetterGrassify 1.8.7+fabric.26.2 Blinking Ender Eyes 26.2_v3.1 Bliss Shaders Bliss v2.1.2 Bobby bobby-5.2.15+mc26.2.jar BSL Shaders BSL v10.1.8 BSL Shaders - Classic 10.0 Chat Animation [Smooth Chat] 1.3.3 (8902972) Chat Heads [Fabric 26.2] 1.2.8 Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) [Fabric 26.2] v26.2.155 Complementary Shaders - Reimagined Complementary Reimagined r5.9.3 Complementary Shaders - Unbound Complementary Unbound r5.9.3 Controlling Controlling-fabric-26.2-26.2.4.jar Debugify Debugify 26.2.0.1 Default Dark Mode 2026.6.0-26.2 Dimension Leak Fix dimension-leak-fix-mc26.2-fabric-1.0.2.jar Dynamic FPS v3.11.9 Enchantment Descriptions EnchantmentDescriptions-fabric-MC26.2-26.2.0.2.jar Entity Culling Fabric/Forge 1.11.2-26.2 - Fabric Essential Mod Essential 1.5.0.1 [Fabric 26.2] Fabric API 0.161.0+26.2 Fabric Language Kotlin 1.14.1+kotlin.2.4.20 FancyMenu [Fabric] v3.9.12 MC 26.2 Female Gender Mod (NeoForge) 5.0.0-Beta.5+mc26.2-fabric First-person Model 2.7.2-26.2 - Fabric Freecam 1.5.0-alpha.2 for MC 26.2 (fabric) Fresh Animations 1.10.5 Fresh Animations: Objects 2.1.2 Fusion (Connected Textures) Fusion 1.3.15a for Fabric 26.2 HEY! Your Crops Are Ready (HYCAR) HYCAR-26.x-7.0.zip Icons 1.14 Inventory question mark 0.0.7-Beta-Rev2 Invisible Item Frames V6 Iris Shaders Iris 1.11.4 for Fabric 26.2 Just Enough Items (JEI) 30.38.0.229 for Fabric 26.2 Konkrete 1.11.1-26.2-fabric LambDynamicLights LambDynamicLights 4.12.4 (26.2) Letter to Morse code translation 0.1.4-Alpha Lithium (Fabric/NeoForge) mc26.2-0.25.3-fabric Low On Fire 26.2 Low Shield 3.1.0 Melody 1.0.17-26.2-fabric MezzConfig 0.6.3 (JWJZNy2t) Midnighttigger's Default Connected Textures Midnighttigger's Default Connected Textures - vFusion_1.3.0 (8810557) Mod Menu v20.0.3 for 26.2 More Chat History [26.1+] More Chat History 26.1 MoreCulling v1.8.1 Mouse Tweaks [26.2 Fabric] Mouse Tweaks 2.31 No More Pumpkin Blur 1.88 Noble Shaders 1.9.8hf

Zmiany od 3.7.10Q

~ ZAKTUALIZOWANO (38)
BSL Shaders10.1.3 → BSL v10.1.8Better LanternsBetter Lanterns v1.3.2 - 26.2 → 1.4.0-mc26.2+26.3Chat Animation [Smooth Chat]1.3.0 → 1.3.3 (8902972)Complementary Shaders - ReimaginedComplementary Reimagined r5.8.1 → Complementary Reimagined r5.9.3Complementary Shaders - UnboundComplementary Unbound r5.8.1 → Complementary Unbound r5.9.3ControllingControlling-fabric-26.2-26.2.2.jar → Controlling-fabric-26.2-26.2.4.jarEntity Culling Fabric/Forge1.10.5-26.2 - Fabric → 1.11.2-26.2 - FabricEssential ModEssential 1.4.1.1 [Fabric 26.2] → Essential 1.5.0.1 [Fabric 26.2]Fabric API[26.2] Fabric API 0.158.0+26.2 → 0.161.0+26.2Fabric Language Kotlin1.13.13+kotlin.2.4.10 → 1.14.1+kotlin.2.4.20FancyMenu[Fabric] v3.9.10 MC 26.2 → [Fabric] v3.9.12 MC 26.2Female Gender Mod (NeoForge)5.0.0-Beta.4+26.2 → 5.0.0-Beta.5+mc26.2-fabricFreecam1.4.1-beta.3 for MC 26.2 (fabric) → 1.5.0-alpha.2 for MC 26.2 (fabric)Fusion (Connected Textures)Fusion 1.3.14 for Fabric 26.2 → Fusion 1.3.15a for Fabric 26.2Icons1.13.4 → 1.14Inventory HUD+[Fabric][26.2]InventoryHud(v3.4.33) → [Fabric][26.2]InventoryHud(v3.4.34)Inventory question mark0.0.7-Beta → 0.0.7-Beta-Rev2Iris ShadersIris 1.11.2 for Fabric 26.2 → Iris 1.11.4 for Fabric 26.2Just Enough Items (JEI)30.25.0.177 for Fabric 26.2 → 30.38.0.229 for Fabric 26.2LambDynamicLightsLambDynamicLights 4.12.3 (26.2) → LambDynamicLights 4.12.4 (26.2)Midnighttigger's Default Connected TexturesMidnighttiggers-FCT-Default_1.20_V8.zip → Midnighttigger's Default Connected Textures - vFusion_1.3.0 (8810557)Mod Menuv20.0.1 for 26.2 → v20.0.3 for 26.2Motschen's Better LeavesBetter Leaves 9.5 - 1.20+ → 9.6Noble ShadersNoble v1.9.6 → 1.9.8hfNot Enough Animations1.12.4-26.2 - Fabric → 1.12.5-26.2 - FabricReese's Sodium Options[Fabric] Reese's Sodium Options 2.2.3 - Minecraft 26.2 → [Fabric] Reese's Sodium Options 2.2.4 - Minecraft 26.2Shulker Box Tooltip5.4.0+26.2-fabric → 5.4.1+26.2-fabricSimple Voice Chat[QUILT][26.2] Simple Voice Chat 2.6.22+26.2 → fabric-2.6.24+26.2SodiumSodium 0.9.1 for Fabric 26.2 → Sodium 0.9.2 for Fabric 26.2Sodium Extra[Fabric] Sodium Extra 0.9.3 for Minecraft 26.2 → [Fabric] Sodium Extra 0.9.4 - Minecraft 26.2Translations for Sodiumv8.11.0 → v8.16.0Vanilla Connected Glass0.9 (yFl1uo2d) → vanilla-connected-glass-1.2.0Xaero's Minimapxaerominimap-fabric-26.2-26.4.2.jar → xaerominimap-fabric-26.2-26.5.1.jarXaero's World Mapxaeroworldmap-fabric-26.2-1.45.0.jar → xaeroworldmap-fabric-26.2-1.46.1.jarYetAnotherConfigLib3.9.6 for fabric 26.2-pre-4 → 3.9.7 for fabric 26.2ZoomifyZoomify 2.16.1+26.2 → Zoomify 2.16.3+26.2[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]entity_model_features-3.2.6-26.2-fabric.jar → 3.3.8-fabric-26.2[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]entity_texture_features-7.1.1-26.2-fabric.jar → 7.2.4-fabric-26.2