Wszystko
Wszystkie mody

Vanilla i dokładnie wybrane mody albo cały modpack.

Szukaj Przedmioty Bloki Mody Modpacki Paczki zasobów Kolory Gradient Generator map artów Drzewo receptur Schemat craftingu API
Pokaż tylko modpack lub wybrane mody

Vanilla i dokładnie wybrane mody albo cały modpack.

Język
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

CozyMods

MC 1.21.8 FABRIC

Zawarte mody 96 MODY

Litematica litematica-fabric-1.21.8-0.23.4.jar · Bloki: 35 · przedmioty: 35 Axiom 5.1.1 (wXXBPuQc) · Bloki: 14 · przedmioty: 33 Nemo's Woodcutter 1.21.8-1.14.1 · Bloki: 15 · przedmioty: 15 Fresh Flowers and Plants 1.2.2 · Bloki: 0 · przedmioty: 7 Visual Workbench v21.8.1-1.21.8-Fabric · Bloki: 3 · przedmioty: 0 FerriteCore ((Neo)Forge) 8.0.0-fabric · Bloki: 1 · przedmioty: 1 (Bee's) Fancy Crops 1.3 [EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge] Fabric - 1.21.6 - 3.0.1 [ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge] Fabric - 1.21.6 - 7.0.2 Actually Harvest 1.21.8-1.1.4.6-FABRIC Architectury API [Fabric 1.21.7/8] v17.0.8 Armor 3D v0.9.2 Atmosfera 2.4.0 [1.21.6 - 1.21.8] Better Boats 3.1 Better Clouds Alpha 1.10.7 for 1.21.8 Fabric Better Moss Carpet Overhang 0.1 BetterF3 BetterF3 Fabric v15.0.0 (1.21.6/1.21.8) Bookshelf Inspector 2.1+1.21.8 Bouquet Flower Pots 1.2 Bray & Cyber's Better, Fresher 3D Books 1.4 BSL Shaders 10.0 Chat Animation [Smooth Chat] chatanimation-1.0.7.jar Chat Heads [Fabric 1.21.8] 0.14.0 Cherished Worlds cherishedworlds-fabric-13.0.1+1.21.8.jar Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) [Fabric 1.21.6-8] v19.0.147 Collective [Fabric/Forge/Neo] 1.21.8-8.11 | Collective Complementary Shaders - Reimagined Complementary Reimagined r5.6.1 Complementary Shaders - Unbound Complementary Unbound r5.6.1 Connected Paths 1.3 Continuity 3.0.1-beta.1+1.21.6 Cool Rain 1.3.0-1.21.8 Crawl crawl-0.15.0 (6901677) CreativeCore 2.14.7 (mj0ahfMl) Dark Loading Screen v1.6.17 Detail Armor Bar Reconstructed DetailArmorBarReconstructed 4.3.5 for 1.21.6 to 1.21.8 Draggable Lists draggable_lists-mc1.21.6-1.0.15-build.63.jar Entity Culling Fabric/Forge 1.9.3-1.21.8 - Fabric Fabric API 0.136.0+1.21.8 Fabric Language Kotlin Fabric Language Kotlin 1.13.7+kotlin.2.2.21 Falling Leaves (Fabric) 2.0.1 [1.21.8] Flower Clusters 1.1.2 Fog 1.9.3+1.21.8-fabric Forge Config API Port v21.8.1-1.21.8-Fabric Fresh Animations 1.10.1 Fresh Buckets 1.1.2 Fresh Food 1.2.6 Fresh Moves +1.21.3 Fresh Moves v3.1.1 (With Animated Eyes).zip Fresh Music Discs 1.2.5 Fresh Ores and Ingots 1.1 Fresh Paintings 1.1 Fzzy Config 0.7.3+1.21.6 GeForceLegend's 3D Default 1.13.0 ImmediatelyFast ImmediatelyFast 1.12.2 Iris Shaders Iris 1.9.6 for Fabric 1.21.8 Just Zoom [Fabric] v2.1.1 MC 1.21.6 Konkrete 1.9.12-1.21.6-fabric LambDynamicLights LambDynamicLights 4.8.6 (1.21.8) Legendary Tooltips [Neo/Forge] LegendaryTooltips-1.21.1-forge-1.5.5.jar Lithium (Fabric/NeoForge) Lithium mc1.21.8-0.18.1 for Fabric Make Bubbles Pop [Client] [Fabric/Forge] Make Bubbles Pop v0.3.1 - Fabric/Quilt 1.21.2-1.21.8

Zmiany od 1.0.0

~ ZAKTUALIZOWANO (55)
(Bee's) Fancy Crops1.1 → 1.3Architectury API15.0.3+fabric → [Fabric 1.21.7/8] v17.0.8Axiom4.9.1 (OETzA790) → 5.1.1 (wXXBPuQc)Better Boats3 → 3.1BetterF3BetterF3 Fabric v13.0.0 (1.21.4) → BetterF3 Fabric v15.0.0 (1.21.6/1.21.8)Bookshelf Inspector1.11+1.21.4 → 2.1+1.21.8Chat Animation [Smooth Chat]chatanimation-1.0.6.jar → chatanimation-1.0.7.jarChat Heads[Fabric 1.21.4] 0.13.18 → [Fabric 1.21.8] 0.14.0Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge)17.0.144+fabric → [Fabric 1.21.6-8] v19.0.147Collective[Fabric/Forge/Neo] 1.21.4-8.3 | Collective → [Fabric/Forge/Neo] 1.21.8-8.11 | CollectiveComplementary Shaders - ReimaginedComplementary Reimagined r5.5.1 → Complementary Reimagined r5.6.1Complementary Shaders - Unboundr5.5.1 → Complementary Unbound r5.6.1Continuity3.0.0+1.21.4 → 3.0.1-beta.1+1.21.6Crawl0.14.9 (9WZEUJeM) → crawl-0.15.0 (6901677)CreativeCoreCreativeCore_FABRIC_v2.12.35_mc1.21.4.jar → 2.14.7 (mj0ahfMl)Draggable Listsdraggable_lists-mc1.21.4-1.0.13-build.59.jar → draggable_lists-mc1.21.6-1.0.15-build.63.jarEntity Culling Fabric/Forge1.8.1-1.21.4 - Fabric → 1.9.3-1.21.8 - FabricFabric API0.119.3+1.21.4 → 0.136.0+1.21.8Fabric Language Kotlin1.13.4+kotlin.2.2.0 → Fabric Language Kotlin 1.13.7+kotlin.2.2.21Falling Leaves (Fabric)1.17.0 [1.21.4] → 2.0.1 [1.21.8]Flower Clusters1.1.1 → 1.1.2Forge Config API Portv21.4.1-1.21.4-Fabric → v21.8.1-1.21.8-FabricFresh Animations1.9.3 → 1.10.1Fresh Flowers and Plants1.2 → 1.2.2Fresh Food1.1 → 1.2.6Fzzy Config0.7.0+1.21.3 → 0.7.3+1.21.6ImmediatelyFastImmediatelyFast 1.8.1 → ImmediatelyFast 1.12.2Iris ShadersIris 1.8.8 for Fabric 1.21.4 → Iris 1.9.6 for Fabric 1.21.8LambDynamicLightsLambDynamicLights 4.1.3 (1.21.4) → LambDynamicLights 4.8.6 (1.21.8)Lithium (Fabric/NeoForge)Lithium mc1.21.4-0.15.3 for Fabric → Lithium mc1.21.8-0.18.1 for FabricMRU1.0.17+1.21.5-fabric → MRU 1.0.22+edgeMod Menuv13.0.3 for 1.21.4 → v15.0.0 for 1.21.8Mouse Tweaks[1.21.3+ Fabric] Mouse Tweaks 2.27 → [1.21.6+ Fabric] Mouse Tweaks 2.28No Chat ReportsFabric-1.21.4-v2.11.0 → Fabric-1.21.8-v2.15.0Noisium (archived)2.5.0 (1.21.4) → 2.7.0+mc1.21.6Not Enough Animations1.10.1-1.21.4 - Fabric → 1.10.6-1.21.8 - FabricParticular ✨ Reforgedparticular-1.21.4-Fabric-1.1.1.jar → particular-1.21.8-Fabric-1.3.1.jarPuzzles Libv21.4.13-1.21.4-Fabric → v21.8.9-1.21.8-FabricRecolourful Containers GUI + HUD2.1.1 → 3.0.1Shulker Box Tooltip5.2.6+1.21.4-fabric → 5.2.11+1.21.8-fabricSitr29 (VpJc0iPk) → r29 (GGIq4O8l)Smooth Guismoothgui-0.1.1.jar → smoothgui-0.1.3.jarSodiumSodium 0.6.13 for Fabric → Sodium 0.7.2 for FabricSodium Shadowy Path Blocks (SSPB)SSPB 4.0.0 for Sodium 0.6.0-beta.1 to 0.6.13 / MC 1.21 to 1.21.4 / Fabric → SSPB 5.0.1 for Sodium 0.6.11 to 0.7.3 / MC 1.21.5 to 1.21.10 / FabricSound Physics Remasteredfabric-1.21.4-1.4.12 → fabric-1.21.8-1.5.1Sound​sSounds 2.4.12 → Sounds 2.4.16+edgeSubtle EffectsSubtle Effects (Fabric) 1.21.4-1.9.4-hotfix.1 → Subtle Effects (Fabric) 1.21.6-1.13.1-hotfix.1Text Placeholder API2.5.2+1.21.3 → 2.7.2+1.21.8Tree Harvester1.21.4-9.1-fabric+forge+neo → 1.21.8-9.2-fabric+forge+neoVisual Workbenchv21.4.1-1.21.4-Fabric → v21.8.1-1.21.8-FabricVisuality[1.21.4] Visuality 0.7.9 → [1.21.5] Visuality 0.7.10YetAnotherConfigLib3.7.1 for fabric 1.21.4 → 3.7.1+1.21.6-fabric[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.4 - 2.4.1 → Fabric - 1.21.6 - 3.0.1[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.4 - 6.2.10 → Fabric - 1.21.6 - 7.0.2oωo (owo-lib)0.12.20+1.21.4 → 0.12.23+1.21.8