Alla
Alla moddar

Vanilla och exakt de moddar du väljer, eller ett helt modpaket.

Sök Föremål Block Moddar Modpaket Resurspaket Färger Gradient Kartkonstgenerator Receptträd Craftingdiagram API
Visa bara ett modpaket eller vissa moddar

Vanilla och exakt de moddar du väljer, eller ett helt modpaket.

Språk
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

CozyMods

MC 1.21.8 FABRIC

Ingående moddar 96 MODDAR

Litematica litematica-fabric-1.21.8-0.23.4.jar · 35 block · 35 föremål Axiom 5.1.1 (wXXBPuQc) · 14 block · 33 föremål Nemo's Woodcutter 1.21.8-1.14.1 · 15 block · 15 föremål Fresh Flowers and Plants 1.2.2 · 0 block · 7 föremål Visual Workbench v21.8.1-1.21.8-Fabric · 3 block · 0 föremål FerriteCore ((Neo)Forge) 8.0.0-fabric · 1 block · 1 föremål (Bee's) Fancy Crops 1.3 [EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge] Fabric - 1.21.6 - 3.0.1 [ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge] Fabric - 1.21.6 - 7.0.2 Actually Harvest 1.21.8-1.1.4.6-FABRIC Architectury API [Fabric 1.21.7/8] v17.0.8 Armor 3D v0.9.2 Atmosfera 2.4.0 [1.21.6 - 1.21.8] Better Boats 3.1 Better Clouds Alpha 1.10.7 for 1.21.8 Fabric Better Moss Carpet Overhang 0.1 BetterF3 BetterF3 Fabric v15.0.0 (1.21.6/1.21.8) Bookshelf Inspector 2.1+1.21.8 Bouquet Flower Pots 1.2 Bray & Cyber's Better, Fresher 3D Books 1.4 BSL Shaders 10.0 Chat Animation [Smooth Chat] chatanimation-1.0.7.jar Chat Heads [Fabric 1.21.8] 0.14.0 Cherished Worlds cherishedworlds-fabric-13.0.1+1.21.8.jar Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) [Fabric 1.21.6-8] v19.0.147 Collective [Fabric/Forge/Neo] 1.21.8-8.11 | Collective Complementary Shaders - Reimagined Complementary Reimagined r5.6.1 Complementary Shaders - Unbound Complementary Unbound r5.6.1 Connected Paths 1.3 Continuity 3.0.1-beta.1+1.21.6 Cool Rain 1.3.0-1.21.8 Crawl crawl-0.15.0 (6901677) CreativeCore 2.14.7 (mj0ahfMl) Dark Loading Screen v1.6.17 Detail Armor Bar Reconstructed DetailArmorBarReconstructed 4.3.5 for 1.21.6 to 1.21.8 Draggable Lists draggable_lists-mc1.21.6-1.0.15-build.63.jar Entity Culling Fabric/Forge 1.9.3-1.21.8 - Fabric Fabric API 0.136.0+1.21.8 Fabric Language Kotlin Fabric Language Kotlin 1.13.7+kotlin.2.2.21 Falling Leaves (Fabric) 2.0.1 [1.21.8] Flower Clusters 1.1.2 Fog 1.9.3+1.21.8-fabric Forge Config API Port v21.8.1-1.21.8-Fabric Fresh Animations 1.10.1 Fresh Buckets 1.1.2 Fresh Food 1.2.6 Fresh Moves +1.21.3 Fresh Moves v3.1.1 (With Animated Eyes).zip Fresh Music Discs 1.2.5 Fresh Ores and Ingots 1.1 Fresh Paintings 1.1 Fzzy Config 0.7.3+1.21.6 GeForceLegend's 3D Default 1.13.0 ImmediatelyFast ImmediatelyFast 1.12.2 Iris Shaders Iris 1.9.6 for Fabric 1.21.8 Just Zoom [Fabric] v2.1.1 MC 1.21.6 Konkrete 1.9.12-1.21.6-fabric LambDynamicLights LambDynamicLights 4.8.6 (1.21.8) Legendary Tooltips [Neo/Forge] LegendaryTooltips-1.21.1-forge-1.5.5.jar Lithium (Fabric/NeoForge) Lithium mc1.21.8-0.18.1 for Fabric Make Bubbles Pop [Client] [Fabric/Forge] Make Bubbles Pop v0.3.1 - Fabric/Quilt 1.21.2-1.21.8

Ändringar från 1.0.0

~ UPPDATERADE (55)
(Bee's) Fancy Crops1.1 → 1.3Architectury API15.0.3+fabric → [Fabric 1.21.7/8] v17.0.8Axiom4.9.1 (OETzA790) → 5.1.1 (wXXBPuQc)Better Boats3 → 3.1BetterF3BetterF3 Fabric v13.0.0 (1.21.4) → BetterF3 Fabric v15.0.0 (1.21.6/1.21.8)Bookshelf Inspector1.11+1.21.4 → 2.1+1.21.8Chat Animation [Smooth Chat]chatanimation-1.0.6.jar → chatanimation-1.0.7.jarChat Heads[Fabric 1.21.4] 0.13.18 → [Fabric 1.21.8] 0.14.0Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge)17.0.144+fabric → [Fabric 1.21.6-8] v19.0.147Collective[Fabric/Forge/Neo] 1.21.4-8.3 | Collective → [Fabric/Forge/Neo] 1.21.8-8.11 | CollectiveComplementary Shaders - ReimaginedComplementary Reimagined r5.5.1 → Complementary Reimagined r5.6.1Complementary Shaders - Unboundr5.5.1 → Complementary Unbound r5.6.1Continuity3.0.0+1.21.4 → 3.0.1-beta.1+1.21.6Crawl0.14.9 (9WZEUJeM) → crawl-0.15.0 (6901677)CreativeCoreCreativeCore_FABRIC_v2.12.35_mc1.21.4.jar → 2.14.7 (mj0ahfMl)Draggable Listsdraggable_lists-mc1.21.4-1.0.13-build.59.jar → draggable_lists-mc1.21.6-1.0.15-build.63.jarEntity Culling Fabric/Forge1.8.1-1.21.4 - Fabric → 1.9.3-1.21.8 - FabricFabric API0.119.3+1.21.4 → 0.136.0+1.21.8Fabric Language Kotlin1.13.4+kotlin.2.2.0 → Fabric Language Kotlin 1.13.7+kotlin.2.2.21Falling Leaves (Fabric)1.17.0 [1.21.4] → 2.0.1 [1.21.8]Flower Clusters1.1.1 → 1.1.2Forge Config API Portv21.4.1-1.21.4-Fabric → v21.8.1-1.21.8-FabricFresh Animations1.9.3 → 1.10.1Fresh Flowers and Plants1.2 → 1.2.2Fresh Food1.1 → 1.2.6Fzzy Config0.7.0+1.21.3 → 0.7.3+1.21.6ImmediatelyFastImmediatelyFast 1.8.1 → ImmediatelyFast 1.12.2Iris ShadersIris 1.8.8 for Fabric 1.21.4 → Iris 1.9.6 for Fabric 1.21.8LambDynamicLightsLambDynamicLights 4.1.3 (1.21.4) → LambDynamicLights 4.8.6 (1.21.8)Lithium (Fabric/NeoForge)Lithium mc1.21.4-0.15.3 for Fabric → Lithium mc1.21.8-0.18.1 for FabricMRU1.0.17+1.21.5-fabric → MRU 1.0.22+edgeMod Menuv13.0.3 for 1.21.4 → v15.0.0 for 1.21.8Mouse Tweaks[1.21.3+ Fabric] Mouse Tweaks 2.27 → [1.21.6+ Fabric] Mouse Tweaks 2.28No Chat ReportsFabric-1.21.4-v2.11.0 → Fabric-1.21.8-v2.15.0Noisium (archived)2.5.0 (1.21.4) → 2.7.0+mc1.21.6Not Enough Animations1.10.1-1.21.4 - Fabric → 1.10.6-1.21.8 - FabricParticular ✨ Reforgedparticular-1.21.4-Fabric-1.1.1.jar → particular-1.21.8-Fabric-1.3.1.jarPuzzles Libv21.4.13-1.21.4-Fabric → v21.8.9-1.21.8-FabricRecolourful Containers GUI + HUD2.1.1 → 3.0.1Shulker Box Tooltip5.2.6+1.21.4-fabric → 5.2.11+1.21.8-fabricSitr29 (VpJc0iPk) → r29 (GGIq4O8l)Smooth Guismoothgui-0.1.1.jar → smoothgui-0.1.3.jarSodiumSodium 0.6.13 for Fabric → Sodium 0.7.2 for FabricSodium Shadowy Path Blocks (SSPB)SSPB 4.0.0 for Sodium 0.6.0-beta.1 to 0.6.13 / MC 1.21 to 1.21.4 / Fabric → SSPB 5.0.1 for Sodium 0.6.11 to 0.7.3 / MC 1.21.5 to 1.21.10 / FabricSound Physics Remasteredfabric-1.21.4-1.4.12 → fabric-1.21.8-1.5.1Sound​sSounds 2.4.12 → Sounds 2.4.16+edgeSubtle EffectsSubtle Effects (Fabric) 1.21.4-1.9.4-hotfix.1 → Subtle Effects (Fabric) 1.21.6-1.13.1-hotfix.1Text Placeholder API2.5.2+1.21.3 → 2.7.2+1.21.8Tree Harvester1.21.4-9.1-fabric+forge+neo → 1.21.8-9.2-fabric+forge+neoVisual Workbenchv21.4.1-1.21.4-Fabric → v21.8.1-1.21.8-FabricVisuality[1.21.4] Visuality 0.7.9 → [1.21.5] Visuality 0.7.10YetAnotherConfigLib3.7.1 for fabric 1.21.4 → 3.7.1+1.21.6-fabric[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.4 - 2.4.1 → Fabric - 1.21.6 - 3.0.1[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.4 - 6.2.10 → Fabric - 1.21.6 - 7.0.2oωo (owo-lib)0.12.20+1.21.4 → 0.12.23+1.21.8