Tümü
Tüm modlar

Vanilla ve yalnızca seçtiğiniz modlar ya da bütün bir mod paketi.

Ara Eşyalar Bloklar Modlar Mod paketleri Kaynak paketleri Renkler Gradyan Harita Sanatı Oluşturucu Tarif Ağacı Üretim şeması API
Yalnızca bir mod paketi veya bazı modları göster

Vanilla ve yalnızca seçtiğiniz modlar ya da bütün bir mod paketi.

Dil
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

Lemon pack

MC 26.2 FABRIC

İçerdiği Modlar 63 MOD

Axiom Axiom-6.0.5-for-MC26.2.jar · 14 blok · 33 eşya FerriteCore ((Neo)Forge) 9.0.0-fabric · 1 blok · 1 eşya [EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge] 3.3.5-fabric-26.2 [ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge] 7.2.1-fabric-26.2 AstraLex Shaders AstraLex_V93.0 BadOptimizations 2.4.1 (26.2/fabric) Balm balm-fabric-26.2-26.2.0.7.jar Bliss Shaders Bliss v2.1.2 Blue Netherite 1.2.1 BSL Shaders 10.1.5 BSL Shaders - Classic 10.0 BVS - Best Shader Fog Fixed Cape Provider 5.5.0 CICADA 0.15.2+26.2 Clear Vision Plus 6.32 Client Sort 3.103.2+26.2 Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) 26.2.155+fabric Complementary Shaders - Unbound Complementary Unbound r5.9 Concurrent Chunk Management Engine (Fabric) 0.4.2-alpha.0.43+26.2 E-LITE shaders (MakeUp edit) ELT511 Euphoria Patches Euphoria Patcher 1.10.0-r5.9-fabric Even Better Enchants 3-1.21.5 Fabric API [26.2] Fabric API 0.160.0+26.2 Fabric Language Kotlin 1.14.1+kotlin.2.4.20 Forge Config API Port 26.2.1 Freecam 1.4.1 for MC 26.2 (fabric) Fresh Animations 1.10.5 Fresh Animations: Extensions 1.9.2 Gamma Utils (Fullbright) [Fabric 26.2] Gamma-Utils-3.1.1 I Like Vanilla v1.4.4 (Iris, All Styles) ImmediatelyFast ImmediatelyFast 1.16.4 Invisible Armor Model 88.0 Iris Shaders Iris 1.11.2 for Fabric 26.2 Jade 🔍 [Fabric 26.2.X] 26.2.11 Lithium (Fabric/NeoForge) mc26.2-0.25.3-fabric MakeUp - Ultra Fast 9.5e MaLiLib malilib-fabric-26.2-0.29.6.jar Miniature Shader Miniature 2.19 Mod Menu v20.0.1 for 26.2 MoreCulling v1.8.1 Motion Blur FX motionblur_v1.41 NoShader 1.0 Pegasus Shaders 0.4 Photon Shader v1.2a Pixel Perfect Shaders 1.5.2 PneumonoCore 1.3.1+26.2+A RedHat Shaders v34.3 v34.3.1 Remove Reloading Screen [26.2] v5.2.8 ReShaded 1.4.2 ScalableLux 0.2.1+fabric.2b08348 Shulker Box Tooltip 5.4.0+26.2-fabric Sodium Sodium 0.9.1 for Fabric 26.2 Solas Shader Solas Shader V3.7b Status Effect Timer Status Effect Timer 2.0.0 (26.2) Text Placeholder API 3.1.0-beta.1+26.2 Vanilla Mashup (PBR) 1.5 Very Many Players (Fabric) 0.2.0+beta.7.236+26.2 ViaFabricPlus 5.0.1 Visual Vibrance v0.3.4a WorldEdit 7.4.5

Şuradan değişiklikler 1.3.0

~ GÜNCELLENDI (52)
Axiom5.4.2 (AfA2Emww) → Axiom-6.0.5-for-MC26.2.jarBSL Shaders10.0 → 10.1.5BVS - Best Shader1.9.1 → Fog FixedBadOptimizations2.4.1 (26.1-26.1.2/fabric) → 2.4.1 (26.2/fabric)Balm26.1.2.6+fabric-26.1.2 → balm-fabric-26.2-26.2.0.7.jarBliss Shaders2.1.1 → Bliss v2.1.2CICADA0.15.1+26.1 → 0.15.2+26.2Cape Provider5.4.0 → 5.5.0Clear Vision Plus6.31 → 6.32Client Sort3.2.2+26.1.2 → 3.103.2+26.2Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge)26.1.154+fabric → 26.2.155+fabricComplementary Shaders - UnboundComplementary Unbound r5.6.1 → Complementary Unbound r5.9Concurrent Chunk Management Engine (Fabric)0.3.7+alpha.0.68+26.1.2 → 0.4.2-alpha.0.43+26.2E-LITE shaders (MakeUp edit)LT45 → ELT511Euphoria PatchesEuphoria Patcher 1.8.6-r5.7.1-fabric → Euphoria Patcher 1.10.0-r5.9-fabricEven Better Enchants2.1-1.21.5 → 3-1.21.5Fabric API0.148.0+26.1.2 → [26.2] Fabric API 0.160.0+26.2Fabric Language Kotlin1.13.8+kotlin.2.3.0 → 1.14.1+kotlin.2.4.20FerriteCore ((Neo)Forge)ferritecore-8.0.3-fabric → 9.0.0-fabricForge Config API Port[FABRIC] [26.1.x] v26.1.4 → 26.2.1Freecam1.4.0-alpha.3 for MC 26.1.2 (fabric) → 1.4.1 for MC 26.2 (fabric)Fresh Animations1.10.1 → 1.10.5Fresh Animations: Extensions1.6.0 → 1.9.2Gamma Utils (Fullbright)Gamma-Utils-2.5.10+mc1.21.11 → [Fabric 26.2] Gamma-Utils-3.1.1ImmediatelyFastImmediatelyFast 1.15.2 → ImmediatelyFast 1.16.4Invisible Armor Model84.0 → 88.0Iris ShadersIris 1.10.9 for Fabric 26.1 → Iris 1.11.2 for Fabric 26.2Jade 🔍[Fabric 26.1.X] 26.1.0 → [Fabric 26.2.X] 26.2.11Lithium (Fabric/NeoForge)mc26.1.2-0.24.2-fabric → mc26.2-0.25.3-fabricMaLiLibMaLiLib 1.21.11-0.27.2 → malilib-fabric-26.2-0.29.6.jarMakeUp - Ultra FastMakeUp-UltraFast-9.3e.zip → 9.5eMiniature ShaderMiniature 2.18.4 → Miniature 2.19Mod Menuv18.0.0-beta.1 for 26.1 → v20.0.1 for 26.2MoreCullingv1.7.0 → v1.8.1Pegasus Shaders 0.3.7 → 0.4PneumonoCore1.3.1+26.1+A → 1.3.1+26.2+AReShaded1.2 (SpnDexd4) → 1.4.2Remove Reloading Screen[Fabric 1.21.11] v5.1.14 → [26.2] v5.2.8ScalableLux0.2.0+fabric.2b63825 → 0.2.1+fabric.2b08348Shulker Box Tooltip5.2.18+26.1-fabric → 5.4.0+26.2-fabricSodiumSodium 0.8.2 for Fabric → Sodium 0.9.1 for Fabric 26.2Solas Shader3.0 → Solas Shader V3.7bStatus Effect TimerStatus Effect Timer 2.0.0 (26.1) → Status Effect Timer 2.0.0 (26.2)Text Placeholder API3.0.0+26.1 → 3.1.0-beta.1+26.2Very Many Players (Fabric)0.2.0+beta.7.234+26.1.2 → 0.2.0+beta.7.236+26.2ViaFabricPlusViaFabricPlus-4.5.3.jar → 5.0.1WorldEdit7.4.3 → 7.4.5WorldEdit CUI (Fabric)26.1.1+01 → 26.2+02YetAnotherConfigLib3.9.3 for fabric 26.1 → 3.9.6 for fabric 26.2-pre-4ZoomifyZoomify 2.16.0+26.1 → Zoomify 2.16.1+26.2[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.11 - 3.0.10 → 3.3.5-fabric-26.2[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]Fabric - 26.1 - 7.1 → 7.2.1-fabric-26.2