Tümü
Tüm modlar

Vanilla ve yalnızca seçtiğiniz modlar ya da bütün bir mod paketi.

Ara Eşyalar Bloklar Modlar Mod paketleri Kaynak paketleri Renkler Gradyan Harita Sanatı Oluşturucu Tarif Ağacı Üretim şeması API
Yalnızca bir mod paketi veya bazı modları göster

Vanilla ve yalnızca seçtiğiniz modlar ya da bütün bir mod paketi.

Dil
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

Viridian Client

MC 1.16.5 FORGE

İçerdiği Modlar 50 MOD

Bookshelf Bookshelf-Forge-1.16.5-10.4.33.jar · 1 blok · 6 eşya Visual Workbench VisualWorkbench-v1.1.0-1.16.5.jar · 3 blok · 0 eşya Advancement Plaques [Neo/Forge] AdvancementPlaques-1.16.5-1.4.1.jar AppleSkin appleskin-forge-mc1.16.x-2.5.1.jar Audio Extension for FancyMenu v2 [Forge] Audio Extension [Forge] v1.1.1 MC 1.16.2-1.16.5 Auudio [Forge] Auudio [Forge] v1.0.3-1 MC 1.16.2-1.16.5 Chat Heads [Forge 1.16.5] 0.6.0 Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) [Forge 1.16.4/5] v4.17.132 Clumps Clumps-6.0.0.28.jar Configured Configured 1.5.4 Controlling Controlling-7.0.0.31.jar CreativeCore CreativeCore_v2.2.1_mc1.16.5.jar Cursor Mod (Fabric/Forge) ForgeCustomCursorMod-1.2.2-1.16.5-20210522 Drippy Loading Screen [Forge] v2.2.2 MC 1.16.5 Embeddium [1.16.5] Embeddium 0.3.18 Embeddium Extension embeddiumextension-1.16.5-0.1.1.jar Enhanced Boss Bars [1.4] Enhanced Boss Bars.zip (4892576) EnhancedVisuals EnhancedVisuals_v1.3.32_mc1.16.5.jar Essential Mod Essential 1.3.10 [Forge 1.16.5] Falling Leaves (NeoForge/Forge) FallingLeaves(Forge)-1.16.3-1.2.4 FancyMenu [Forge] v2.14.9 MC 1.16.2-1.16.5 Fresh Animations FA 1.6 Iceberg [Neo/Forge] Iceberg-1.16.5-1.0.45.jar Jade 🔍 Jade-1.16.4-2.8.3.jar Just Enough Items (JEI) jei-1.16.5-7.8.0.1013.jar Konkrete [Forge] v1.6.1 MC 1.16.2-1.16.5 Legendary Tooltips [Neo/Forge] LegendaryTooltips-1.16.5-1.3.1.jar Mouse Tweaks [1.16.2+] Mouse Tweaks 2.14 Oculus Oculus mc1.16.5-1.4.8 Placebo Placebo-1.16.5-4.7.1.jar playerAnimator player-animation-lib-forge-0.4.0+1.16.5.jar Polymorph (Fabric 1.16.1 - 1.19.2) polymorph-forge-1.16.5-0.41.jar Prism [Neo/Forge] Prism-1.16.5-1.0.1.jar Puzzles Lib PuzzlesLib-v1.0.15-1.16.5-Forge.jar Searchables Searchables-forge-1.16.5-1.0.7.jar Shoulder Surfing Reloaded ShoulderSurfing-Forge-1.16.5-4.10.5 Shutup Experimental Settings! Shutup Experimental Settings! 1.0.3 MCV: 1.16.5 Simple Discord RPC [FORGE 1.16.5] Simple RPC 3.2.2 Simple Voice Chat [FORGE][1.16.5] Simple Voice Chat 1.16.5-2.6.6 Skin Layers 3D 1.6.6-1.16.5 - Forge Sodium/Embeddium Dynamic Lights dynamiclightsreforged-mc1.16.5_v1.0.1.jar Sodium/Embeddium Extras magnesium_extras-mc1.16.5_v1.4.0.jar TexTrue's Embeddium Options 0.1.2+mc1.16.5 Tips Tips-1.16.5-4.0.18.jar Toast Control ToastControl-1.16.5-4.4.0.jar Wilhelm Wilhelm.zip Xaero's Minimap v25.2.10 for Forge 1.16.5 Xaero's Minimap - Modded Support Xaero's Minimap - Mod Icons 1.16.* v14 Xaero's World Map 1.39.12 for Forge 1.16.5 xali's Enchanted Books xali's Enchanted Books v0.12

Şuradan değişiklikler v1.5-1.21

~ GÜNCELLENDI (24)
AppleSkinappleskin-fabric-mc1.21-3.0.5.jar → appleskin-forge-mc1.16.x-2.5.1.jarChat Heads[Fabric 1.21.1] 0.13.0 → [Forge 1.16.5] 0.6.0Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge)[Fabric 1.21] v15.0.140 → [Forge 1.16.4/5] v4.17.132ClumpsClumps-fabric-1.21-18.0.0.2.jar → Clumps-6.0.0.28.jarConfiguredConfigured 2.5.0 → Configured 1.5.4ControllingControlling-fabric-1.21-18.0.4.jar → Controlling-7.0.0.31.jarCreativeCoreCreativeCore_FABRIC_v2.12.9_mc1.21.jar → CreativeCore_v2.2.1_mc1.16.5.jarDrippy Loading Screen[Fabric] v3.0.7 MC 1.21 → [Forge] v2.2.2 MC 1.16.5EnhancedVisualsEnhancedVisuals_FABRIC_v1.8.9_mc1.21.jar → EnhancedVisuals_v1.3.32_mc1.16.5.jarEssential ModEssential 1.3.4.1 [Fabric 1.21.1/1.21] → Essential 1.3.10 [Forge 1.16.5]FancyMenu[Fabric] v3.2.5 MC 1.21 → [Forge] v2.14.9 MC 1.16.2-1.16.5Fresh AnimationsFA 1.9.2 → FA 1.6Jade 🔍[Fabric 1.21] 15.1.5 → Jade-1.16.4-2.8.3.jarKonkrete[Fabric] v1.9.9 MC 1.21 → [Forge] v1.6.1 MC 1.16.2-1.16.5Mouse Tweaks[1.21+ Fabric] Mouse Tweaks 2.26 → [1.16.2+] Mouse Tweaks 2.14Polymorph (Fabric 1.16.1 - 1.19.2)polymorph-fabric-1.0.6+1.21.1.jar → polymorph-forge-1.16.5-0.41.jarPuzzles Lib[FABRIC] [1.21] PuzzlesLib-v21.0.28 → PuzzlesLib-v1.0.15-1.16.5-Forge.jarSearchablesSearchables-fabric-1.21-1.0.5.jar → Searchables-forge-1.16.5-1.0.7.jarSimple Discord RPC[1.18.2 - 1.21.6] Simple RPC Universal 3.3.3 → [FORGE 1.16.5] Simple RPC 3.2.2Simple Voice Chat[FABRIC][1.21.1] Simple Voice Chat 1.21.1-2.5.22 → [FORGE][1.16.5] Simple Voice Chat 1.16.5-2.6.6Skin Layers 3D1.6.7-1.21(.1) - Fabric → 1.6.6-1.16.5 - ForgeXaero's Minimapv24.4.0 for Fabric 1.21.x → v25.2.10 for Forge 1.16.5Xaero's World Map1.39.0 for Fabric 1.21.1 → 1.39.12 for Forge 1.16.5xali's Enchanted Booksxali's Enchanted Books v0.13.0 → xali's Enchanted Books v0.12
− KALDIRILDI (88)
Architectury API[Fabric 1.21(.1)] v13.0.6AstraLex ShadersAstraLex_V93.0Auto TotemAdvanced-AutoTotem-Fabric 1.21Awesome 3D Mace[Fabric] Awesome 3D Mace - MC 1.21.X - 1.1.0BSL ShadersBSL v8.3Better AdvancementsBetterAdvancements-Fabric-1.21-0.4.2.16.jarBetter BedsBetter Beds 1.4.0 - Fabric 1.21Better F1 Reborn1.0+1.21.1Better LanternsBetter Lanterns v1.2 - 1.21Better Ores 3DBetter Ores 3D 1.21Better Third PersonBetterThirdPerson - Fabric - 1.21 - 1.9.0BetterF3BetterF3 Fabric v11.0.1 (1.21)Blur+Blur+ 5.0.0 - Fabric 1.21CICADA0.8.3 for 1.21 and aboveCamera Utils[FABRIC][1.21.1] Camera Utils 1.21.1-1.0.16Cassette Music Disccassette music discs 1.21 v1.2.zipCatalogueCatalogue 1.10.2Cave DustCave Dust 3.0 - Fabric (5479614)Cherished Worldscherishedworlds-fabric-10.0.2+1.21.1.jarComplementary Shaders - UnboundComplementary Unbound r5.2.2Connectivityconnectivity-fabric-1.21-5.8.jarCraterLib[FABRIC/QUILT 1.21.x] CraterLib - 2.1.0Cupboardcupboardfabric-1.21-2.7.jarCustom Crosshair ModCustom Crosshair Mod | v1.6.0-fabric | Minecraft 1.21Detail Armor Bar [Fabric]2.6.3 (for 1.21 / Fabric)Dramatic SkysDramatic Skys Demo/Legacy 1.5.3.28Eating Animation [Fabric][1.21.*] Eating Animation 1.9.72Enchant Iconsenchant icons 1.21 v1.3.zipFabric API[1.21] Fabric API 0.102.0+1.21Falling Leaves (Fabric)1.16.2 [1.21]Fancy Health Bar1.1.1 for 1.21Fast Better Grass1.21Forge Config API Port[FABRIC] [1.21] ForgeConfigAPIPort-v21.0.8Freecam1.3.0 for MC 1.21 (fabric)Gamma Utils (Fullbright)Gamma-Utils-2.1.0-mc1.21.1Gothic Medieval RPG FontGothic RPG Font.zip (5285973)Held Item Infov1.7.0 [Fabric/Quilt 1.21-1.21.1]IndiumIndium 1.0.35 for Minecraft 1.21.x/Sodium 0.5.11Iris ShadersIris 1.8 Beta 4 for Fabric 1.21(.1)ItemPhysicItemPhysic_FABRIC_v1.7.2_mc1.21.jarJust Enough Resources (JER)JustEnoughResources-Fabric-1.21-1.6.0.11.jarLithium (Fabric/NeoForge)Lithium mc1.21-0.13.0Load My F***ing TagsLMFT Fabric 1.0.4 for Minecraft 1.21Loading Backgrounds[FABRIC] Loading Backgrounds - MC 1.21.X - 1.6.0Loading Backgrounds - Default ImagesLoading Backgrounds - Loading Images - 3.0.0Loading Backgrounds - New Game 2Loading Backgrounds - New Game 2 - 1.0.0Loading Backgrounds - OceansLoading Backgrounds - Oceans - 2.1.0Loading Backgrounds - StructuresLoading Backgrounds - Structures - 2.0.0Melody[Fabric] v1.0.10 MC 1.21Memory Settingsmemorysettings-fabric-1.21-5.5.jarMidnightControlsMidnightControls v1.9.7 - Fabric 1.21MidnightControlsExtraMidnightControlsExtra 1.0.0Mob Plaques[FABRIC] [1.21] MobPlaques-v21.0.0Mod Menuv11.0.2 for 1.21Model Gap Fixmodelfix-1.21-1.6-fabric.jarMore Chat History[1.20.5+] More Chat History 1.3.1No Chat ReportsNoChatReports-FABRIC-1.21-v2.8.0.jarNo Resource Pack WarningsNo Resource Pack Warnings 1.3.0Not Enough Animations1.7.6-1.21(.1) - FabricNotebookv4.0.2 - 1.21Packet FixerPacketFixer 1.4.1Ping Wheelv1.9.2 for Fabric 1.21.1RAY's 3D RailsRAY's 3D Rails 1.8Realistic WoodsRealistic Woods - MC 1.21 - 1.0.0Round TreesRound Trees 7.1 - 1.19.4+Server Country Flags[Fabric] Server Country Flags 1.10.4 - 1.21.1Server Performance - Smooth Chunk Savesmoothchunk-fabric-1.21-3.6.jarShow Me Your Skin! (Hide armor)1.11.3 for 1.21Shulker Box Tooltip[Fabric 1.21] v5.1.1+1.21Sildur's Vibrant shadersSildur's Vibrant Shaders v1.52 Extreme-VL.zipSmooth Guismoothgui-0.1.1.jarSmooth Scrolling RefurbishedSmoothScrollingRefurbished+1.21-1.1.4.jarSodiumSodium 0.6.0 Beta 2 for FabricSodium Extra[Fabric] Sodium Extra 0.6.0-beta.3Sound Physics Remastered[FABRIC][1.21.1] Sound Physics Remastered 1.21.1-1.4.6Structure Essentialsstructureessentials-fabric-1.21-3.4.jarText Placeholder APIplaceholder-api-2.4.1+1.21.jarToggle Item FramesToggle Item Frames 5.1.0-1.21.1Trailer Player AnimationsFresh Player Animations 0.3Visuality[1.21] Visuality 0.7.7Wavey Capes1.4.9-1.21(.1) - FabricYDM's MobHealthBar[1.21] Fabric - v2.3.0YDM's Weapon Master[1.21] Fabric - v4.2.6YetAnotherConfigLibYetAnotherConfigLib 3.5.0 for MC 1.21[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]Fabric - 1.21 - 2.2.6[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]Fabric - 1.21 - 6.2.4fix GPU memory leakgpumemleakfix-fabric-1.21-1.8.jarspark1.10.97 (Fabric 1.21.1)