Alle
Alle mods

Vanilla og præcis de mods, du vælger, eller en hel modpakke.

Søg Genstande Blokke Mods Modpakker Ressourcepakker Farver Gradient Kortkunstgenerator Opskriftstræ Craftingdiagram API
Vis kun en modpakke eller nogle mods

Vanilla og præcis de mods, du vælger, eller en hel modpakke.

Sprog
English · English en Deutsch · German de Français · French fr 日本語 · Japanese ja Español · Spanish es Español (México) · Spanish (Mexico) es-MX Português (Brasil) · Portuguese (Brazil) pt-BR Русский · Russian ru Polski · Polish pl Türkçe · Turkish tr Bahasa Indonesia · Indonesian id Nederlands · Dutch nl Svenska · Swedish sv Norsk bokmål · Norwegian Bokmål nb Dansk · Danish da Italiano · Italian it 한국어 · Korean ko 简体中文 · Chinese (Simplified) zh-Hans 繁體中文 · Chinese (Traditional) zh-Hant

Vanilla Extension

MC 26.2 FABRIC

Inkluderede mods 77 MODS

RAY's 3D Rails 2.7 · 235 blokke · 302 genstande RAY's 3D Ladders 1.5 · 30 blokke · 92 genstande (ARCHIVE) Faster Random 5.1.0 [EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge] entity_model_features-3.2.5-26.2-fabric.jar [ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge] entity_texture_features-7.1.1-26.2-fabric.jar Animated Items 1.5.5 Architectury API 21.0.2+fabric BadOptimizations 2.4.1 (26.2/fabric) BaguetteLib 2.0.4 Better Block Entities bbe-fabric-1.3.6+mc26.2.jar Better Boat 1 Better Flame Particles Better Flame Particles v3.1 Better Statistics Screen 5.4.0+fn-26.2 BetterGrassify BetterGrassify 1.8.7+fabric.26.2 Chat Heads [Fabric 26.1 - 26.2] 1.2.4 Chat Reporting Helper 5.7 Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge) [Fabric 26.2] v26.2.155 Clumps v1.1.0+mod Colourful Containers Dark Mode GUI 1.21.11 Concurrent Chunk Management Engine (Fabric) 0.4.1-alpha.0.3+26.2 Config Manager 1.1.3 Continuity 3.0.1+26.2 Controlify (Controller support) 3.0.2 Dynamic FPS v3.11.9 EclipseUI EclipseUI-fabric-1.0.5+mc26.2 Entity Culling Fabric/Forge 1.10.4-26.2 - Fabric Even Better Enchants 3-1.21.5 Fabric API 0.152.2+26.2 Fabric Capes [Fabric 26.2] Capes 1.5.11 Fabric Language Kotlin 1.13.12+kotlin.2.4.0 Fast Noise zfastnoise-1.0.35+26.2.jar Forge Config API Port 26.2.0 Held Item Info v1.9.2 Icons Icons v.1.13.2 ImmediatelyFast ImmediatelyFast 1.16.0 Indium Indium 1.0.35 for Minecraft 1.21.x/Sodium 0.5.11 Iris Shaders Iris 1.11.1 for Fabric 26.2 Lithium (Fabric/NeoForge) mc26.2-0.25.0-fabric MaLiLib malilib-fabric-26.2-0.29.0.jar MidnightLib MidnightLib 1.9.3 - Fabric 26.2 Mod Menu v20.0.0-beta.3 for 26.2 Modern Networking 1.2.8+1.21.11 (Fabric) ModernFix-mVUS 5.27.17-build.3 More Chat History [26.1+] More Chat History 26.1 MoreCulling v1.8.0-beta.1 MRU 1.0.28+lts+26.1-fabric No Resource Pack Warnings No Resource Pack Warnings 1.5.0 Not Enough Animations 1.12.4-26.2 - Fabric Panoramas of updates🌅 1.5 Particular ✨ Reforged particular-26.2-Fabric-1.5.5.jar Reese's Sodium Options [Fabric] Reese's Sodium Options 2.0.5 (8261238) Remodeled Doors 3D 2.1 Remove Reloading Screen [26.2] v5.2.7 Resourcify [26.2-fabric] Resourcify 1.8.4 ScalableLux 0.2.1+fabric.2b08348 Server Pinger Fixer serverpingerfixer+26.1-1.1.0.jar Shulker Box Tooltip 5.3.1+26.2-fabric Simple 3D Bars 1.1.0 Simple 3D Chain 1.2.0 Skin Layers 3D 1.11.2-26.2 - Fabric

Ændringer fra 1.21.8_0.0.63.0_fabric

~ OPDATERET (64)
Animated Items1.5.1 → 1.5.5Architectury API[Fabric 1.21.7/8] v17.0.8 → 21.0.2+fabricBadOptimizations2.3.0 (1.21.6-1.21.8) → 2.4.1 (26.2/fabric)Better Flame ParticlesBetter Flame Particles v2.2 → Better Flame Particles v3.1Better Statistics ScreenBSS (fabric-1.21.8) - v4.0.0 → 5.4.0+fn-26.2BetterGrassifyBetterGrassify 1.8.0+fabric.1.21.8 → BetterGrassify 1.8.7+fabric.26.2Chat Heads[Fabric 1.21.6 - 1.21.8] 0.13.19 → [Fabric 26.1 - 26.2] 1.2.4Chat Reporting Helper4.34 → 5.7Cloth Config API (Fabric/Forge/NeoForge)[Fabric 1.21.6-8] v19.0.147 → [Fabric 26.2] v26.2.155Clumpsv1.1.0+mod (MnVm4Ro8) → v1.1.0+modColourful Containers Dark Mode GUI1.21.8 → 1.21.11Concurrent Chunk Management Engine (Fabric)0.3.5+alpha.0.8 devbuild for 1.21.8 → 0.4.1-alpha.0.3+26.2Continuity3.0.1-beta.1+1.21.6 → 3.0.1+26.2Controlify (Controller support)2.4.1 for fabric 1.21.8 → 3.0.2Dynamic FPSv3.9.6 (6695571) → v3.11.9Entity Culling Fabric/Forge1.8.2-1.21.6 - Fabric → 1.10.4-26.2 - FabricEven Better Enchants2-1.21.5 → 3-1.21.5Fabric API0.133.4+1.21.8 → 0.152.2+26.2Fabric Capes[Fabric 1.21.6-8] Capes 1.5.9 → [Fabric 26.2] Capes 1.5.11Fabric Language KotlinFabric Language Kotlin 1.13.6+kotlin.2.2.20 → 1.13.12+kotlin.2.4.0Forge Config API Portv21.8.1-1.21.8-Fabric → 26.2.0Held Item Infov1.8.0 → v1.9.2Icons1.11.5 → Icons v.1.13.2ImmediatelyFastImmediatelyFast 1.12.1 → ImmediatelyFast 1.16.0Iris ShadersIris 1.9.1 for Fabric 1.21.7 → Iris 1.11.1 for Fabric 26.2Lithium (Fabric/NeoForge)mc1.21.8-0.18.0-fabric → mc26.2-0.25.0-fabricMRU1.0.20+edge+1.21.6-fabric → 1.0.28+lts+26.1-fabricMaLiLibmalilib-fabric-1.21.8-0.25.5.jar → malilib-fabric-26.2-0.29.0.jarMod Menuv15.0.0 for 1.21.8 → v20.0.0-beta.3 for 26.2Modern Networking1.2.0+1.21.1 (Fabric) → 1.2.8+1.21.11 (Fabric)More Chat History[1.20.5+] More Chat History 1.3.1 → [26.1+] More Chat History 26.1MoreCullingv1.4.0-beta.1 → v1.8.0-beta.1No Resource Pack WarningsNo Resource Pack Warnings 1.3.1 → No Resource Pack Warnings 1.5.0Not Enough Animations1.10.2-1.21.6 - Fabric → 1.12.4-26.2 - FabricPanoramas of updates🌅0.8 → 1.5Particular ✨ Reforgedparticular-1.1.1+1.21.7.jar → particular-26.2-Fabric-1.5.5.jarRAY's 3D Ladders1.4 → 1.5Reese's Sodium Options[Fabric] Reese's Sodium Options 1.8.4 → [Fabric] Reese's Sodium Options 2.0.5 (8261238)Remodeled Doors 3D2.0 → 2.1Remove Reloading Screen[Fabric 1.21.6] v5.1.8 → [26.2] v5.2.7Resourcify[1.21.8-fabric] Resourcify 1.7.4 → [26.2-fabric] Resourcify 1.8.4ScalableLux0.1.5.1 for fabric 1.21.8 → 0.2.1+fabric.2b08348Server Pinger Fixerserverpingerfixer-1.0.5.jar → serverpingerfixer+26.1-1.1.0.jarShulker Box Tooltip5.2.8+1.21.7-fabric → 5.3.1+26.2-fabricSimple 3D Bars1.0.3 → 1.1.0Simple 3D Chain1.1.0 → 1.2.0Skin Layers 3D1.9.0-1.21.6 - Fabric → 1.11.2-26.2 - FabricSodiumSodium 0.6.13 for Fabric (6661395) → Sodium 0.9.0 for Fabric 26.2Sodium Extra[Fabric] Sodium Extra 0.6.6 for Minecraft 1.21.6 → [Fabric] Sodium Extra 0.8.9 for Minecraft 26.2Sound Physics Remasteredfabric-1.21.8-1.4.15 → fabric-1.5.1+26.2Status Effect Barsv1.0.9 → v1.0.12TCDCommons API4.0.1+fabric-1.21.8 → 5.4.0+fn-26.2Text Placeholder API2.7.2+1.21.8 → 3.1.0-beta.1+26.2Translations for Sodiumv4.52.0 → v8.1.0Update EditionChase the Skies (1.21.7-1.21.8) → Chaos CubedVery Many Players (Fabric)0.2.0+beta.7.207+1.21.8 → 0.2.0+beta.7.235+26.2-rc-2Visual: Armor Trims3.1 → 4.1Visual: Paintings2.1 → 2.2Visuality[1.21.5] Visuality 0.7.10 → [26.2] Visuality 0.7.14Visuals2.0 → 2.0.2YetAnotherConfigLib3.7.1+1.21.6-fabric → 3.9.4+26.2-fabricZoomifyZoomify 2.14.4 for MC 1.21.6 → Zoomify 2.16.1+26.2[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.6 - 3.0.1 → entity_model_features-3.2.5-26.2-fabric.jar[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]Fabric - 1.21.6 - 7.0.2 → entity_texture_features-7.1.1-26.2-fabric.jar
− FJERNET (45)
AppleSkin3.0.6+mc1.21.6Better Biome Reblend1.5.2 | MLBetter Command Block UIbettercommandblockui-0.5.3-1.21.7.jarBetterF3BetterF3 Fabric v15.0.0 (1.21.6/1.21.8)BigShotBigShot-fabric-1.21.8-15.0.1.jarBlock Meter1.17Blur+Blur+ 5.2.2 - Fabric 1.21.6Bobbybobby-5.2.8+mc1.21.6.jarCherished Worldscherishedworlds-fabric-13.0.1+1.21.8.jarClickThrough Plusclickthrough-plus-fabric-3.5.1+1.21.4.jarColorful Subtitles1.7.0Cubes Without Borderscwb-fabric-3.0.0+mc1.21.5.jarDebugifyDebugify 1.21.8+1.0Emotecraft (Fabric)3.0.0-b.build.120+1.21.7-fabricEnhanced Attack Indicator[1.21.9] Version 1.2.0Exordium2.0.1-1.21.6 - FabricFastQuit3.1.1 - 1.21.6FerriteCore ((Neo)Forge)8.0.0-fabricGPUTapeGpuTape-1.0.6.1-1.21.5.jarGet It Together, Drops!getittogetherdrops-fabric-1.21.x-1.3.1.jarHey WikiHey Wiki v1.8.3+1.21.8 for Minecraft 1.21.8 with FabricHighlight[Fabric] Highlight 3.6.0Krypton0.2.9Ksyxis1.3.4LambDynamicLightsLambDynamicLights 4.3.3 (1.21.8)Language Reloadlanguage-reload-1.7.4+1.21.6.jarLitematicalitematica-fabric-1.21.8-0.23.4.jarModel Gap Fixmodelfix-1.21.5-1.12-fabric.jarNo Chat ReportsFabric-1.21.7-v2.14.0Noisium (archived)2.7.0+mc1.21.6OptiGUIOptiGUI 2.3.0-beta.8+1.21.6Paginated Advancements & Custom Frames2.7.0+1.21.8-fabricPlayer Animation Library1.0.10Polytonepolytone-1.21.8-3.5.3-alpha-fabric.jarPresence FootstepsPresenceFootsteps-1.11.1+1.21.7.jarRaknetify (Fabric)0.1.0+alpha.5.178Snowy Biomes: Enhancedv2.5Sound​sSounds 2.4.14.1+edgeStaaaaaaaaaaaack (Stxck)1.21.7-1.7+fabricTalk Balloons1.3.1+1.21.6-fabricThreadTweak REUPLOAD FABRIC0.1.7Wavey Capes1.6.2-1.21.6 - FabricYour Options Shall Be Respected (YOSBR)[Fabric 1.14 - 1.21.10] v0.1.2e4mc5.4.1-fabricoωo (owo-lib)0.12.22+1.21.8